В Україні пройде «Тиждень екологічного споживача – 2016»

З 03 по 09 жовтня 2016  року в Україні відбудеться щорічна інформаційно-просвітницька кампанія «Тиждень екологічного споживача» (ТЕС), яку проводить ВЕГО «МАМА-86» за підтримки Шведського товариства охорони природи (SSNC). ТЕС ­— тижневі концентровані інформаційно-просвітницькі кампанії, що мають на меті популяризацію екологічно відповідального споживання і включають різнопланові інформаційно-просвітницькі заходи, спрямовані на різні цільові аудиторії — від пересічних споживачів до посадовців та бізнес-спільноти.

Вже кілька років поспіль кампанія проходить  під гаслом «Живи органічно!». Цього року ТЕС також буде сфокусована на популяризації органічного харчування та землеробства, як частини культури сталого споживання та харчування. Різноманітні заходи в рамках ТЕС-2016 пройдуть у Києві, Харкові, Вінниці, Запоріжжі, Кропивницькому, Миколаєві, Ніжині, Новій Каховці, Полтаві, Одесі, Рівному, Сумах, Хмельницькому та Яремчі.

Детальніше ознайомитись із календарем подій ТЕС-2016 можна тут.

Останні новини

Thumbnail 27 вересня 2016 р. у м. Яремче в Екотуристичному візит-центрі Карпатського національного природного парку відбувся круглий стіл під назвою «Вирішення екологічних проблем — шлях до сталого розвитку громад». Учасниками наради були представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій, працівники парку.
Thumbnail 22 вересня 2016 року Глобальне водне партнерство (ГВП) України провело 3-й Національний політичний діалог (НПД) «Переосмислення водної безпеки для України», присвячений питанням зв’язку: 1) водної та енергетичної безпеки і 2) водної безпеки та безпеки водопостачання та санітарії.
Thumbnail Напередодні нового навчального року Яремчанська міська екологічна громадська організація «МАМА-86-Яремче» зробила подарунок для школярів Микуличинської ЗОШ І–ІІІ ст. та малят Дошкільного навчально-виховного комплексу «Ягідка», що на Яремчанщині Івано-Франківської області.
Go to top