intro 10019–20 грудня 2018 в Києві відбулися дводенні громадські консультації щодо проекту Національних цільових показників до Протоколу про воду та здоров’я до Конвенції про охорону та використання транскордонних водотоків та міжнародних озер.

intro 0992 листопада 2018 року на колегії при Департаменті агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА розглядалося питання безпечного поводження з непридатними хімічними засобами захисту рослин (ХЗЗР).

intro 0959 жовтня 2018 року в Люксембурзі відбулося 2-е засідання Міністрів з навколишнього середовища та зміни клімату Східного партнерства (EAP) під співголовуванням Комісара ЄС з навколишнього середовища, морських справ та рибальства п. Кармену Велла та представника головуючої в Раді ЄС Австрії, Генерального директора з питань навколишнього середовища та водного господарства п. Гюнтера Лібела.

intro 094Цей проект є частиною Програми екологічних громадських ініціатив для Сходу та Заходу України. Загальне керівництво здійснював Фонд розвитку ГО «Західноукраїнський ресурсний центр» спільно з Міністерством екології та природних ресурсів України, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

intro 093Досвід ВЕГО «МАМА-86» та, зокрема, ЯМЕГО «МАМА-86-Яремче» (Івано-Франківська область), в застосуванні сонячної енергетики як альтернативного джерела теплової енергії, було представлено у Вірменії експертом і волонтером організації, к.х.н., с.н.с. Відділення фізико-хімії горючих копалин Інституту фізико-органічної хімії і вуглехімії ім. Л. М. Литвиненка НАН України Ростиславом Мусієм.

intro 0924 вересня 2018 р. У Громадському офісі Кіровоградської ОДА відбувся Регіональний семінар «Протокол про воду та здоров’я: регіональні пріоритети, цілі та завдання щодо покращання доступу до безпечної води та санітарії в Україні» за підтримки ВЕГО «МАМА-86», Global Water Partnership та ОДА Кіровоградської області.

intro 09117 серпня 2018 р. в малому залі Новокаховського міськвиконкому відбувся Регіональний семінар «Протокол про воду та здоров’я: регіональні пріоритети, цілі та завдання щодо покращання доступу до безпечної води та санітарії в Україні».

intro 08912–13 червня 2018, Клуб Кабінету Міністрів України. Україна приймала Шосту офіційну зустріч Панелі з питань довкілля та зміни клімату Східного партнерства. В рамках зустрічі було представлено результати проекту «Моніторинг та оцінка впровадження Україною положень Люксембурзької декларації, що стосуються екологічного врядування» (паралельний захід, 12 червня о 12.30).

intro 0888 червня в центральній міській бібліотеці Нової Каховки «МАМА-86-Нова Каховка» провела прес-конференцію «Вода і санітарія Новокаховського регіону — огляд ситуації, проблеми та вирішення» за фінансової підтримки Олександра Миколайовича Сидоренка.

intro 087Уже 12 років у країнах ЄС заборонено азбестоцементне виробництво та застосування виробів із азбесту — канцерогенного матеріалу, від впливу пилу якого в світі щорічно вмирають близько 100 тисяч осіб. Україна зважилася на цей крок тільки зараз.

Вхід для користувачів