intro 0992 листопада 2018 року на колегії при Департаменті агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА розглядалося питання безпечного поводження з непридатними хімічними засобами захисту рослин (ХЗЗР).

intro 087Уже 12 років у країнах ЄС заборонено азбестоцементне виробництво та застосування виробів із азбесту — канцерогенного матеріалу, від впливу пилу якого в світі щорічно вмирають близько 100 тисяч осіб. Україна зважилася на цей крок тільки зараз.

intro 039Незважаючи на певні досягнення, отримані впродовж майже двадцяти років, проблема непридатних пестицидів в Україні й до цього часу залишається доволі гострою через її складність, відсутність системного підходу до її остаточного вирішення та небажання застосовувати для її розв’язання світовий досвід, який використовує найкращі доступні технології та найкращі види природоохоронної діяльності (BAT/BEP), що передбачено Стокгольмською конвенцією про стійкі органічні забруднювачі, і Стороною якої є Україна.

intro 041У заході прийняли участь педагоги закладу, батьки, гості — директор Новокаховської гідрометобсерваторії Олійник Валерій Іванович, начальник лабораторії забруднень поверхневих вод Олійник Маргарита Володимирівна, начальник радіологічної лабораторії Карелін Олексій Михайлович, сімейний лікар Веселівської амбулаторії Шилова — Барсук Надія Григорівна, голова Веселівської сільської ради Аннас Людмила Іванівна.

intro 049«Історія про те, як совеня з триклозаном знайомилось» — короткометражний мультфільм, який підготувала ВЕГО «МАМА-86» у рамках проекту «Вільне від токсикантів довкілля для майбутніх поколінь в Україні» за фінансової підтримки Шведського товариства охорони природи (SSNC).

intro 04817 лютого 2017 р. в Екотуристичному візит-центрі Карпатського національного природного парку (Карпатський НПП) відбувся регіональний тренінг з хімічної безпеки у дитячих садках.

intro 04516 лютого 2017 р. у рамках реалізації проекту ВЕГО «МАМА-86» «Вільне від токсикантів довкілля для майбутніх поколінь в Україні», який впроваджується за фінансової підтримки Шведського товариства охорони природи (SSNC), Громадська організація «Миколаївське обласне молодіжне екологічне об’єднання МАМА-86» провела навчальний тренінг для працівників та батьків дошкільного навчального закладу «Малятко», який розташований у с. Кир’яківка Миколаївського району.

intro 04715 лютого 2017 р. у рамках проекту ВЕГО «МАМА-86» «Вільне від токсикантів довкілля для майбутніх поколінь в Україні» за підтримки Шведського товариства охорони природи (SSNC) «МАМА-86-Запоріжжя» організувала та провела у приміщенні Запорізького НВК №19 для співробітників дитячих садків регіональний тренінг на тему «Хімічні токсиканти у життєвому просторі дошкільнят: як забезпечити хімічну безпеку в дитячих садках».

intro 04615 лютого 2017 р. у «Прес-клубі реформ» м. Кропивницький відбувся регіональний тренінг з хімічної безпеки для співробітників дошкільних навчальних закладів та батьків, який було організовано Кіровоградським місцевим осередком Всеукраїнської екологічної громадської організації «МАМА-86» у рамках проекту ВЕГО «МАМА-86» «Вільне від токсикантів довкілля для майбутніх поколінь в Україні» за підтримки Шведського товариства охорони природи (SSNC).

Вхід для користувачів