intro 050З 9 по 16 липня 2017 року відбулася 2-га Літня школа «Вода у стійкому розвитку — поточні виклики та можливості», яку організувало ГВП Центральної та Східної Європи (ЦСЄ) на базі Варшавського університету наук про життя.

GWP UkraineЗа результатами обговорення водних цілей України та шляхів їх досягнення, яке відбулося у Києві  до Дню Дніпра ГВП-Україна підготувало узагальнюючий документ — Основні питання та результати семінару «Індикатори прогресу та ризики недосягнення водних цілей для України».  

GWP Ukraine7 липня ГВП Україна зібрало в Музеї води Києва представників влади, науки, громадських організацій та фахівців-водників на семінар «Індикатори прогресу та ризики недосягнення водних цілей для України» і присвятило цей захід Дню Дніпра.

intro 00923–25 травня 2017 року у столиці Таджикистану — місті Душанбе пройшов Регіональний Форум країн Європи і Центральної Азії з питань соціальної підзвітності у водному секторі (Social Accountability in the Water Sector). Україну на цій міжнародній зустрічі представляли дві очільниці місцевих осередків ВЕГО «МАМА-86» — Марта Корчемлюк (м. Яремче) і Людмила Шестакова (м. Кропивницький).

 

WWD 2016Зведена інформація про події, що відбулися в рамках Всесвітнього дня водних ресурсів.

intro 043Всесвітній день води, дата якого припадає на 22 березня, відзначає вся планета. Головне завдання цього дня — нагадати кожному жителю планети про величезну важливість водних ресурсів для підтримання життя на Землі.

intro 03828 грудня, у понеділок, відбулося заключне в цьому році засідання робочої групи місцевих експертів (з елементами тренінгу), на якому були підведені загальні підсумки робіт з розробки Плану забезпечення безпеки води (ПЗБВ) для місцевої громади, що здійснюються в рамках Запорізької програми мережевого проекту ВЕГО «МАМА-86» «Забезпечення рівного права на воду та санітарію В Україні».

intro 037Впродовж чотирьох місяців з серпня до 25 грудня ВЕГО «МАМА-86» за підтримки ЮНІСЕФ впроваджувала в Луганську проект «Просування гігієни і здоров’я та допомога дітям, жінкам та сім’ям переселенців у м. Луганськ».

intro 03617 грудня 2015 року Генеральна Асамблея ООН одностайним голосуванням прийняла резолюцію щодо визнання права людини на санітарію як окремого права.

intro 035Початок 2016 року відзначено публікацією нового етапного відео «Малі річки Києва». 

Вхід для користувачів