intro 101Шановні колеги! ГО WaterNet оголошує про початок прийому робіт на конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз 2019» (ВЮВП) — національний етап Міжнародного конкурсу «Stockholm Junior Water Prize»!

На теренах України конкурс проводиться з 2005 року. На сьогоднішній день в ньому вже взяло участь понад 1500 учасників серед шкільної молоді з усіх регіонів країни.

Основна мета конкурсу — залучення молоді до вирішення проблем збереження та раціонального використання водних ресурсів.

ВЮВП є чудовою можливістю для учасників продемонструвати свої науково-дослідні навички та приєднатися до міжнародної юнацької спільноти.

Національний фінал ВЮВП відбудеться в КПІ ім. Ігоря Сікорського 16–19 квітня 2019 року з офіційним нагородженням фіналістів у Посольстві Королівства Швеції в Україні.

В конкурсі можуть брати участь учні середніх шкіл, ліцеїв, гімназій (окрім вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівня акредитації) — молодь віком від 15 до 20 років.

Для участі у конкурсі «Всеукраїнський юнацький водний приз» апліканту необхідно заповнити та надіслати необхідні документи (заявку та проект) в електронному вигляді або звичайною поштою не пізніше 22 лютого 2019 року.

Всю необхідну інформацію про конкурс та умови участі можна знайти на сайтах:

WaterNet logo

http://waternet.ua/uk/contest/

http://www.siwi.org/prizes/stockholmjuniorwaterprize

Запрошуємо до участі!

Вхід для користувачів